Orphaned Files (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Image
si: රූපය

en: Count
si: එකතුව
