Orphaned Files (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Image
sk: Obrázok

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: File ID
sk: ID súboru

en: Count
sk: Počet

en: Filters
sk: Filtre

en: Operation
sk: Operácia

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor
