Orphaned Files (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Count
sl: Število

en: Filters
sl: Filtri
