Orphaned Files (1.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Audio
sv: Ljud

en: Filename
sv: Filnamn

en: Files
sv: Filer

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: File ID
sv: Filens ID

en: Count
sv: Antal

en: Filters
sv: Filter

en: Operation
sv: Funktion

en: Document
sv: Dokument

en: Delete File
sv: Radera fil
