Orphaned Files (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Operation
ta: செயல்
