Orphaned Files (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Count
te: లెక్క
