Orphaned Files (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Count
th: จำนวน

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Video
th: วีดีโอ
