Orphaned Files (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Filename
uk: Назва файла

en: Files
uk: Файли

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: File ID
uk: ID файла

en: Count
uk: Лічильник

en: Filters
uk: Фільтри

en: Operation
uk: Дія

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: Video
uk: Відео

en: Document
uk: Документ

en: Delete File
uk: Видалити файл
