Orphaned Files (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Files
vi: Các tập tin

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: File ID
vi: ID tập tin

en: Count
vi: Số lượng

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Operation
vi: Thao tác

en: No files found.
vi: Không tìm ra.

en: Document
vi: Tài liệu
