Orphaned Files (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
