Orphaned Files (1.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Files
ar: الملفات

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Count
ar: العدد

en: Other
ar: آخر

en: Filters
ar: المرشحات

en: Operation
ar: عملية

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة
