Orphaned Files (1.0.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Files
ast: Ficheros

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Count
ast: Cuenta

en: Other
ast: Otru

en: Filters
ast: Filtros

en: Operation
ast: Operación
