Orphaned Files (1.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Filename
be: Назва файла

en: Files
be: Файлы

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File ID
be: Файл ID

en: Count
be: Колькасць

en: Other
be: Іншыя

en: Filters
be: Фільтры

en: Operation
be: Аперацыя

en: Delete File
be: Выдаліць файл
