Orphaned Files (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Image
bn: ছবি

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার
