Orphaned Files (1.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Count
bo: གྲངས

en: Other
bo: གཞན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
