Orphaned Files (1.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Files
ca: Fitxers

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Count
ca: Quantitat

en: Other
ca: Altres

en: Filters
ca: Filtres

en: Operation
ca: Operació

en: Video
ca: Vídeo

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer
