Orphaned Files (1.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: File ID
cy: ID ffeil

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Other
cy: Arall

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Operation
cy: Gweithrediad
