Orphaned Files (1.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Files
et: Failid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: File ID
et: Faili ID

en: Count
et: Arv

en: Other
et: Muu

en: Filters
et: Filtrid

en: Operation
et: Operatsioon

en: Document
et: Dokument

en: Delete File
et: Kustuta fail
