Orphaned Files (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Files
fi: Tiedostot

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Count
fi: Laskuri

en: Other
fi: Muu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Delete File
fi: Poista tiedosto
