Orphaned Files (1.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Count
is: Nøgd

en: Other
is: Annað

en: Filters
is: Filtur

en: Operation
is: Gerð
