Orphaned Files (1.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Files
gl: Ficheiros

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Count
gl: Contar

en: Other
gl: Outro

en: Filters
gl: Filtros

en: Operation
gl: Operación
