Orphaned Files (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો
