Orphaned Files (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Filename
he: שם קובץ

en: Files
he: קבצים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Count
he: כמות

en: Other
he: אחר

en: Filters
he: מסננים

en: Operation
he: פעולה

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Delete File
he: מחיקת קובץ
