Orphaned Files (1.0.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Audio
hi: आवाज

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Count
hi: गुणांक

en: Other
hi: अन्य

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Operation
hi: काम

en: Video
hi: वीडियो

en: Document
hi: दस्तावेज़
