Orphaned Files (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Files
is: Skrár

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Filters
is: Síur
