Orphaned Files (1.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Filename
it: Nome file

en: Files
it: File

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: File ID
it: ID file

en: Count
it: Numero

en: Other
it: Altro

en: Filters
it: Filtri

en: Operation
it: Operazione

en: Document
it: Documento

en: Delete File
it: Elimina file
