Orphaned Files (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: File ID
jv: ID berkas

en: Count
jv: Jumlah

en: Other
jv: Liyané

en: Operation
jv: Operasi
