Orphaned Files (1.0.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Image
ka: სურათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Other
ka: სხვა

en: Filters
ka: ფილტრები
