Orphaned Files (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Count
km: រាប់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Filters
km: តម្រង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
