Orphaned Files (1.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File ID
lt: Failo ID

en: Count
lt: Skaičius

en: Other
lt: Kiti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą
