Orphaned Files (1.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files
nl: Bestanden

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Count
nl: Aantal

en: Other
nl: Andere

en: Operation
nl: Bewerking

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen
