Orphaned Files (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Other
nn: Andre

en: Filters
nn: Filter
