Orphaned Files (1.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Files
oc: Fichièrs

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Count
oc: Descompte

en: Other
oc: Autre

en: Filters
oc: Filtres

en: Operation
oc: Operacion
