Orphaned Files (1.0.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
