Orphaned Files (1.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Count
pl: Liczba

en: Other
pl: Inne

en: Filters
pl: Filtry

en: Operation
pl: Czynność

en: Video
pl: Wideo

en: Document
pl: Dokument

en: Delete File
pl: Usuń plik
