Orphaned Files (1.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Audio
pt: Áudio

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Files
pt: Ficheiros

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: File ID
pt: ID do ficheiro

en: Count
pt: Contagem

en: Other
pt: Outro

en: Filters
pt: Filtros

en: Operation
pt: Operação

en: Video
pt: Vídeo
