Orphaned Files (1.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Other
sq: Tjetër

en: Filters
sq: Filtrat

en: Operation
sq: Veprimi
