Orphaned Files (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
