Orphaned Files (1.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Other
ug: باشقا

en: Operation
ug: مەشغۇلات
