Orphaned Files (1.0.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Audio
ur: آڈیو

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
