Orphaned Files (1.0.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Other
kk: Басқа

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Operation
kk: Операция
