Orphaned Files (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Files
sr: Фајлови

en: Filter
sr: Филтрирај
