Orphans Media (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Media
sk: Médiá

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
