Orphans Media (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Link
fa: واصلی

en: ID
fa: هویت

en: Filter
fa: صافی

en: Media
fa: رسانه

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه
