Orphans Media (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Delete selected items
ru: Удалить выбранные элементы

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Media bundle
ru: Медиа-пакет
