Orphans Media (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Filter
uk: Фільтр

en: Media
uk: Медіа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Delete selected items
uk: Вилучити вибрані об'єкти

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Completed @current of @total operations.
uk: Виконано операцій: @current з @total.

en: Media bundle
uk: Медіа-пакет
