Orphans Media (1.0.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Created
af: Geskep
