Orphans Media (1.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
