Orphans Media (1.0.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Apply filters
ar: عمل تصفية
