Orphans Media (1.0.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Filters
ast: Filtros
